Шкільна бібліотека

Тиждень дитячої книги 18.03. – 22.03.2019 року

Тиждень дитячої книги завершився 16.03.2016 року конкурсом знавців казок  «У світі казки чарівної» для учнів молодших класів.

До конкурсу готові учні 3-А та 3-Б класів.

З нетерпінням чекають початку й учні 4-А та 4-Б класів.

Найкращий читач Костенко Артем, учень 2-А класу.

Захоплює читання…

12 травня 2016 року керівник корпорації «Кераміст»  Д.М.Зусманович та його радник О.В.Карчевський – запорізькі меценати  та театрали – відвідали учнів інтернату в бібліотеці. Дмитро Маркович запросив учнів на виставу Нового театру «13-й апостол» за творами В.Маяковського, подарував книжки та календарі, пригостив дітей солодощами.

Д.М.Зусманович та О.В.Карчевський у бібліотеці  ЗСЗШІ №1  12.05.2016 р.

        До  дня  Європи  до  школи-інтернату  завітали  працівники  обласної  бібліотеки  для юнацтва з вікториною «Зоряне сяйво Європи»

Питання є! Шукаємо відповідь…

«Чорний» ящик інтригує та потребує відповіді…

Ось що було у «чорному» ящику!

10 листопада 2017 року гості бібліотеки, учні 1-Б, 2-Б, 3-Б, 4-Б класів зустрілися з улюбленими казками на бібліотечній годині «У світі казки чарівної».

Учні разом з вчителем фізичного виховання Кальченко А.М. висадили 28 саджанців ялівця.

У бібліотеці учні 12 класу, вчитель зарубіжної літератури Панченко І.С. та бібліотекар Кочура Т.Л.  брали участь у Всеукраїнському диктанті до Дня рідної мови.

А 14 листопада 2017 року учні 7-Б та 8-Б класів зустрілися з чарівним казкарем на бібліотечному конкурсі знавців української народної творчості.

За допомогою спеціалістів обласної бібліотеки для юнацтва 6 грудня 2017 року у бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок – святкових янголів, яких було відправлено у подарунок до  вихованців  Луцького інтернату.

18 грудня 2017 року до бібліотеки завітали найактивніші відвідувачі бібліотеки – виховна група 7-Б, 8-Б класів із поетичною годиною про зиму. Діти з обмеженими можливостями читали вірші про зиму.

Першим театральний талант показав Поваренко Антон.

Гниляк Руслан виразно прочитав вірш «Зимова казка».

«Сніг іде…» із захопленням виконала Богатюк Анастасія.

Активною була і «кращий  читач бібліотеки» Тарасенко Олександра.

Свої літературні здібності показала Ганна Бочко у вірші

 про зимову природу.