Міжнародний день людей з інвалідністю

Сьогодні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Його було засновано 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН.Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

У школі-інтернаті №1 був підготовлений проект — «День Милосердя». На передодні діти разом з педагогами зробили Янгола Милосердя. День людей з особливими потребами розпочався Єдиним уроком доброти.

Впродовж заходу діти старанно виготовляли чудових янголяток, якими буде прикрашена шкільна новорічна ялинка. В учнів була чудова можливість написати та відправити свої побажання — «Я хочу, щоб люди стали…» у скриню до янгола. Наприкінці заходу усі учні отримали солодкі подарунки.