Удачі і успіхів вам, випускники!

Дорогі наші випускники 10-А класу!
Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя. Тому ми хочемо Вам сказати напутні слова.

Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.

Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. У школі вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери!

Бажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у житті!

Спогади про чудове шкільне життя випускників 10-А класу та їхніх класного керівника Ірини Юріївни Віштак та вихователя Олени Миколаївни Друзєвої у цьому відео за посиланням на нашій сторінці у Facebook: