Прощавай, початкова школо!

Запорізька школа-інтернат №1

Випуск 2020. 4-А клас.

Неймовірно теплі та щирі слова привітання для учнів 4-А класу, на честь випуску з початкової школи, від першої вчительки, класного керівника Олександри Валеріївни:

«Вітаю! Ось і настав цей очікуваний день, останній день навчання, завершення початкової школи. Але для мене це як і радісна подія, так і сумна. Адже за 4 роки ми так з вами об’єднались, і не дивлячись на певні труднощі та проблеми, все одно все подолали і закінчили успішно початкову школу. Я дякую батькам, бабусям , дідусям ,братикам, сестричкам… ,що ви підтримали дітей під час дистанційного навчання ,що піклувались про них протягом усього навчального року! Низький уклін вам за турботу, терпіння та міцну нервову систему! А моїм дорогим учням бажаю міцного здоров;я, гарного настрою та успіхів у навчанні!!! ДАЛІ БУДЕ… Ми з вами не прощаемся, сподіваюсь, що будемо підтримувати зв’язок якомога довше! Давайте згадаємо всі найкращі події, переглянувши відео!»

Найкращі моменти із шкільного життя випускників початкової школи, у чудовому відеоролику від їхнього класного керівника Олександри Валеріївни: