Шановні учні та батьки, запрошуємо вас до дистанційного навчання у період карантину

Посилання на створенi платформи Google Classroom для дистанційної роботи педагогів та учнів з 5 по 12 класи Запорізька школа-інтернат №1:

У зв’язку з тривалим періодом призупинення навчання в Запорізькій
школі-інтернаті №1 з 18 березня 2020 року організовано дистанційне
навчання.

Виконання освітніх програм здійснюється шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, технологій дистанційного навчання та ущільнення навчального матеріалу.

Кожен учитель сам обирає доступну дітям і батькам форму проведення дистанційних занять. Усі навчальні матеріали, презентації, відео до уроків, рекомендації, виховні бесіди розміщують на створених платформах Google Classroom, активно використовують інтернет-сервіси Zoom та YouTube.

Нагадуємо, що під час дистанційного навчання оцінювання здобувачів освіти здійснюється їх вчителями (крім 1-2 класів). Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!

Активно проходить координація процесу дистанційного навчання учнів через повідомлення у Viber — групах, які створили класні керівники для взаємозв’язку з учнями та батьками.

Робимо освітній процес удома цікавим і корисним!

Посилання на створенi платформи Google Classroom для дистанційної роботи педагогів та учнів початкових класів Запорізька школа-інтернат №1:

1-А клас Classroom код: wo5k3no
1-Б клас Classroom код: ph4cjcj