Тиждень інформатики 2020

З метою поглиблення й розширення знань з інформатики, підвищення інтересу учнів до предмету, формування пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, формування креативних комунікативних умінь школярів, розвитоку особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів у лютому 2020 року  пройшов тиждень інформатики в школі. Він  був насичений цікавими завданнями з інформатики. Протягом тижня учні середніх та старших класів розгадували ребуси та кросворди, брали участь у конкурсах та олімпіаді, анкетуванні; обговорювали проблеми безпеки Інтернету – переглядали  відео та презентацію «Безпечний інтернет»; тощо.

У  Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» та Всеукраїнській  олімпіаді з інформатики приймали участь учні 6-а, 7-а та 9-а класів. Багатьох з них нагороджено сертифікатами.

Також  пройшов обласний конкурс  «Збережемо Україну разом», де учні 9-а класу – Чубуков Артур, Лисанова Поліна, Казанцева Анастасія та Толмасова Анастасія зробили чудові малюнки в програмі комп’ютерної графіки.

Всі заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії учнів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов’язковості, відповідальності, креативності.