Дитяча фізіотерапія та масаж

Мікрополяризація — високоефективний лікувальний метод, який змінює функціональний стан різних ланок центральної нервової системи. Процедури проводять за допомогою «Реамед-Полярис» апарата мікрополяризації мозку.

На все м. Запоріжжя всього 2 таких апарати. Один застосовують у приватній клініці, а другий у Запорізька школа-інтернат №1 безкоштовно для учнів нашої школи.

Даний метод назначають при таких хворобах: центральної нервової системи (ДЦП, затримка психічного і мовного розвитку, наслідках судинних катастроф, інфекційних і травматичних ураженнях головного та спинного мозку);

периферійної нервової системи;

неврозах і неврозоподібних станах;

дегенеративно-дистрофічних процесах;

захворюваннях і травматичних пошкодженнях суглобів, кістково-м’язової системи (пошкодження м’язів, переломи кісток після імобілізації) і т.д.

Фізіотерапія — значно покращує кровообіг, нормалізує захисні функції організму, стабілізує нейрогуморальну регуляцію, здійснює знеболювальний та регенеративний ефекти.

Масаж позитивно впливає на кістково-м’язову, серцево-судинну і дихальну системи. Споживання кисню під час масажу збільшується в 7 разів. М’язи, до яких добре постачається кров, стають сильними та еластичними.

У Запорізькій школі-інтернаті №1 для кожної дитини передбачено: масаж, лікувальна фізкультура, фізіопроцедури, парафінолікування, кисневий коктейль та медикаментозне лікування.

Також у нашому закладі медичний догляд забезбечують такі спеціалісти: педіатр, невролог, ортопед.

Кабінет фізіотерапії
Метод