Сенсорна кімната

touch_room

У Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 відкрилася сенсорна кімната за сприяння GIZ Ukraine
https://www.facebook.com/gizukraine/

Сеанси в сенсорній кімнаті — складова частина комплексної системи реабілітації дітей із порушеннями опорно-рухового апарату,
із порушеннями мови, зору та слуху, затримками психомоторного та емоційного розвитку, неврозами, що суттєво підвищує ефективність лікування.

Сенсорну кімнату використовують як додатковий інструмент, така кімната підвищує ефективність будь-яких заходів, спрямованих на зміцнення психічного й фізичного здоров’я дитини. Заняття в сенсорній кімнаті спрямовані на вирішення трьох основних завдань: релаксацію, активізацію та розвиток.

Перебування в сенсорній кімнаті сприяє поліпшенню емоційного стану дітей, зниженню занепокоєння й агресивності, зняттю нервового збудження й тривожності, нормалізації сну, активізації мозкової діяльності, прискоренню відновлювальних процесів у дітей після захворювань.

Сенсорна кімната в нашій школі обладнана: сухим басейном з
прозорими кульками та підсвіткою, дзеркальною кулею для психологічного розвантаження, світловою бульбашковою колоною, світловми дощем, пісочницею-столом із підстіткою.

А також є іонізатор-очищувач повітря, комфортні пуфи та м’який круглий диван, які будуть приймати індивідуальні положення при сидінні. Це зніме напругу і тонус з усієї опорно-рухової системи. Поверхня пуфиків і крісел стимулює тактильні відчуття і проводить легкий масажний вплив на всі контактні точки.

Такі види роботи сприяють тонізації та розгальмуванню дітей, стимулюванню всіх сенсорних процесів (зорового, слухового, тактильного, нюхового), посилюють мотивацію до діяльності, створюють позитивне емоційне середовище.

dry_pool
dry_pool
sand_table
touch_room
touch_balls
dry_pool