Срібло на турнірі

tournament

22 грудня 2019 року стартував обласний новорічний Турнір з міні-футболу серед дітей з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь 8 команд із спеціалізованих навчальних закладів інтернатного типу.

Започаткував Турнір з міні-футболу Володимир Степанович Максимов, директор Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 за підтримки Запорізький національний університет разом з ГО Всеукраїнська Співдружність «Поиск Пропавших Детей» та Всеукраїнською Асоціацією Організацій «МАККАБІ»

Учні старших класів Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 здобули срібло у своїй віковій категорії на турнірі з міні-футболу.

А учні молодшої вікової категорії зайняли IV місце.

Наша команда старшої вікової категорії отримала Диплом ІІ ступеня, а гравці — грамоти та медалі за ІІ місце.

Команду Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 молодшої вікової категорії нагородили Дипломом за участь в Новорічному турнірі, а гравців — грамотами та медалями за участь.

Також всі гравці-учасники Турніру отримали новорічні подарунки від огранізаторів.