Гармонія сердець

Талановиті діти із Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 взяли участь у VI фестивалі Фестиваль «Гармонія сердець» , який пройшов на сцені Концертного залу ім. М. І. Глінки у м. Запоріжжя.

Мисін Микита, Казанцева Анастасія, Чубуков Артур, Чорний Віталій та Поваренко Антон разом із українською співачкою Ольгою Кочурою, порадували акторською майстерністю у театрально-музичній постановці «Сімейка Адомсів».

А Поліна Лисанова виступила із танцювальним номером у стилі степ.

Фестиваль «Гармонія сердець» організований Волонтёрская группа «AngelS» та Благодійний фонд «Імпульс.UA» за підтримки конкурса соціальних ініціатив Мы — это город та суспільної організації Запоріжжя. Платформа спільних дій.

Організатори фестивалю несуть добру місію — вони дають можливість талановитим дітям із шкіл-інтернатів проявити свій творчий потенціал.

У цьому юним зіркам допомагали відомі запорізькі актори та співаки. Сабіна Сафарлі, Ніка Тупилко, Богдан Хижняк, Ольга Кочура, група «Хорта», ансамбль акробатичного рон-н-рола «Діксі», та інші запорізькі артисти.

Також на фестивалі, у якості гостя, виступив молодий український гурт «NZK».

А от ведучим «Гармонії сердець» був відомий український актор та телеведучий Андрій Доманський.

Облаштовані фотозони у холі концертного залу також створювали атмосферу свята.

Дякуємо Yuriy Vdovtsov та Волонтёрская группа «AngelS» за запрошення на фестиваль радостіФестиваль «Гармонія сердець» для наших учнів! Дякуємо за те, що здійснюєте дитячі мрії!