Як стати зіркою

Бекстейдж фотосесії у Фотостудия JOY учнів нашої школи
https://www.facebook.com/groups/zpinter1/ Микити Мисіна та Поліни Лисанової, які є учасниками Фестиваль «Гармонія сердець»


Фестиваль «Гармонія сердець» організований Волонтёрская группа «AngelS» та Благодійний фонд «Імпульс.UA» за підтримки конкурса соціальних ініціатив Мы — это город та суспільної організації Запоріжжя. Платформа спільних дій.

Найважливіше, що у Фестиваль «Гармонія сердець» беруть участь діти запорізьких шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів та прийомних сімей. Таким чином, кожен вихованець досягає успіхів у власній діяльності та вірить у свої сили.

А цікаво те, що учасники фестивалю, разом із своїми професійними партнерами на фотосесії, мали образи зірок естради та кіно. А саме таких к, Spice Girls, актрис Сальма Хайєк та Пенелопа Крус з фільму «Бандитки», Леді Гага, і навіть Гаррі Поттер та «Люди у чорному», а також інші відомі персонажі.

Наш учень Микита Мисін та запорізька співачка Ольга Кочура будуть в образі Потапа і Насті Каменських. А Поліна Лисанова в образі Пенелопи Крус.

Звичайно ж що професійні стилісти та візажисти разом із волонтерами працювали над образами для дітей.

Спільні фото учнів із відомими запорізькими артистами стануть постерами та афішами Фестиваль «Гармонія сердець»

Приходьте та підтримайте юних зірок 1 грудня 2019 року о 13:00 до
Запорізька Обласна Філармонія / Концертний зал ім. Глінки

Квитки можна придбати на
https://musin.zp.ua/