До Дня захисника України та Дня українського козацтва

Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 вітає з Днем українського козацтва, святом Покрови, Днем захисника України!!!

Від щирого серця хочемо побажати міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Хай береже вас від усіляких негараздів Свята Богородиця!!!

З нагоди цього свята у школі проведено години спілкування по класах.

Організовано виставку малюнків, листів, плакатів. У шкільній бібліотеці створено виставку літератури до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Також відбулась вікторина «Чи знаєш ти історію українського козацтва», переглянуто фільм “Історія українського козацтва.»

На єдиному уроці мужності класні керівники нагадали учням етапи становлення української нації. Згадали імена героїв-захисників, історію свята Покрови, адже цей день насправді став всенародним святом.

А захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові й добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу.

Більше фото на https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1399837576842068&set=pcb.2445130522365768&type=3&theater&ifg=1