День довкілля

environmental-day

В Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1 продовжується робота над проектом «Зелений клас». Так, 20.04.2019 року в закладі було проведено День довкілля.

З метою підвищення екологічної свідомості учні представили колекцію одягу із вторсировини. Це і карнавальні костюми, і бальні сукні, і навіть вбрання казкових персонажів. Кожен клас підготував свою емблему, назву, гасло щодо збереження планети.

Директор закладу, Максимов Володимир Степанович, щиро привітав всіх із Всесвітнім днем охорони довкілля. А також висловив слова подяки усім небайдужим учням, батькам, працівникам інтернату, які приєдналися до даного проекту.

По-перше на шкільному подвір’ї висадили дерева, кущі. По-друге створили нові і вдосконалили вже існуючі квітники. По-третє розчистили територію для волейбольного майданчику.

Збереження та покращення навколишнього середовища благотворно впливає на дітей з особливими потребами. Зелені насадження навколо школи відіграють важливу санітарно-гігієнічну, архітектурно-художню, захисну, навчально-виховну та естетичну роль.