З Днем жінок!

womens day

Дівчатка, матусі, бабусі, сестрички, усі з нетерпінням чекали цього свята. Але не менше чекали його хлопчики та чоловіки, бо мали змогу привітати своїх матусь, бабусь, сестричок, подруг. Цікаво, тепло, весело та піднесено пройшло свято жінок у Запорізька школа-інтернат №1 Zaporizhia boarding school №1

Заздалегідь дітки разом із керівниками шкільних гуртків, вихователями, вчителями підготували виставку вітальних листівок, різноманітних святкових виробів для своїх мам. Хлопчики в свою чергу вітали дівчат, дарували всім жінкам власноруч виготовлені подарунки — кухонні підставки.

З великою радістю учні поспішали привітати жінок зі святом Весни, святом 8 березня і підготували святковий концерт.
Теплі слова побажання і привітання всім жінкам висловив директор школи-інтернату Максимов Володимир Степанович.

У виконанні учнів звучали вірші, гуморески, пісні. Хлопці показали себе справжніми чоловіками у цікавих конкурсах. Яскраві хореографічні постановки та жваві танці додали гарного настрою та піднесеного духу.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.