З Днем захисника України

Напередодні Дня захисника України, для учнів відбулась цікава зустріч із патріотом України, громадським діячем та добровольцем батальйону «Донбас» Тимур Книш. Саме після урочистого заходу, присвяченого Дню захисника України, учні мали змогу почути багато цікавої інформації від Тимур Книш про дії у зоні АТО, про школу виживання у надзвичайних умовах війни, про волонтерство, про навчання воїнів, про людей вірних своїй державі. На знак подяки учні школи подарували гостю традиційні українські обереги, створені власними руками.
Велика подяка усім захисникам України! Миру Україні! Щастя та злагоди українцям!
Із прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці! Із Днем захисника України! Із Днем українського козацтва! Із Днем визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників!